KEIM

GÖKTÜRK KEMER LIFE XXI HOUSING

13 farklı tipte 206 adet birimden oluşan GÖKTÜRK KEMER LIFE XXI HOUSING, çevresindeki topografya ile uyum içinde bulunmaktadır. Dış cephelerinde kullanılan ahşap kaplamalar doğal görünümü tamamlayıcı bir etkiye sahiptir. Ancak ahşap, dış ortam koşullarından en kolay etkilenen materyallerden biridir. Sağlıklı korunmayan ahşap unsurlar kısa sürede solma ve bozulma göstererek estetik görüntüsünü kaybetmeye başlayacaktır.

KEIM Lignosil Ürün grubu ahşap için özel geliştirilmiş bir potasyum silikat boyadır. Uygulandığı yüzeyde kaplama hissi bırakmadan koruma altına alır. İnorganik pigmentler içerdiği için UV dayanımlıdır ve rengi asla solmaz. Yüzeye absorbe olarak kabarma ve dökülme oluşturmaz. Su direnci sağlayarak ahşabı korurken nefes alan yapısı sayesinde nemi bünyesinde tutmaz. A2 sınıfı yanmazlık özelliği ve uçucu organik bileşik (VOC) içermemesi sayesinde uygulama sürecinde ve sonrasında oldukça güvenli ve sağlıklı bir üründür.

GÖKTÜRK KEMER LIFE XXI HOUSING projesinin ahşap cephelerinde KEIM Lignosil ürün grubunun kullanılmış olmasından Letoon Mimarlık olarak büyük mutluluk duyarız.

Related Posts