KEIM

HYATT HOUSE GEBZE

Projesi CM mimarlık tarafından geliştirilen, Mayıs 2015’te yapımına başlanan ve yaklaşık 22.000 m2 alan üzerine inşa edilen, Hyatt House Gebze, 1 Kasım 2017 tarihi itibari ile kapılarını açmıştır. Otel, Türkiye’nin ev konseptindeki ilk oteli olarak modern mimari özellikleri taşımaktadır. Böylelikle ev konforunda uzun dönem konaklama imkanı sunmuştur.

Cephelerindeki hareketli dokuyu oluşturmak için prekast beton paneller üzerine KEIM Conceral Lasur renkleri uygulanmıştır. Uygulama hissi yaratmayan ürün, betonun doğal dokusunu muhafaza ederken, yüzeyi de dış ortam koşullarına karşı korur. Su geçirgenliğini büyük ölçüde azaltırken yüzeyin nefes almasına izin vererek nemin içeride hapsolmasını önler. Ayrıca uygulandığı yüzeye nüfuz ederek yüzeyin bir parçası haline gelir. Bu özellikleri sayesinde dökülme/kabarma oluşmaz. Böylelikle bakım/onarım masraflarını düşürerek ekonomik bir çözüm haline gelir. Ayrıca A1 sınıfı solmaz inorganik renk pigmentleri ile istenen estetik görsel uzun süreli olarak korunur.

Ek olarak A2 sınıfı yanmazlık özelliği ve uçucu organik bileşik (VOC) içermemesi sayesinde hem çalışma aşamasında hem de sonrasında güvenli bir ortam oluşturur. Size ve sevdiklerinize güvenli alanlar yaratırken bir yandan da sürdürülebilir ve çevreci bir yaklaşımla gelecek nesilleri gözeten çok yönlü çözümler sağlar.

KEIM Mineral Esaslı Potasyum Sol- Silikat Boyalar ile bu projeye değer katmaktan mutluluk duymaktayız.

Related Posts