IBIX

IBIX EKOLOJİK MİKRO-KUMLAMA SİSTEMLERİ

IBIX Ekolojik Mikro-Kumlama Sistemleri ile restorasyonda hassas kullanımdan makine endüstrisinde aşındırıcı kullanıma kadar geniş bir alanda uygulama yapılabilmektedir.

Restorasyon sektöründe ahşap malzemeler için de oldukça kullanışlı olan IBIX Ekolojik Mikrokumlama Sistemleri kullanım kolaylığı ile operatörler için de oldukça önemlidir. Basıncın ve sarf malzemesi miktarının ayarlanabilir olması sayesinde bütün kontrol operatörün elindedir.

Diğer sistemler gibi yüzeyden parça kopararak çalışmaz. Yüzeyde bir silme etkisi yaratarak, istenen sağlıklı kalınlığa ulaşır. Ahşap eskitmesinden boya sökümüne kadar her türlü işi yapmak için uygundur.

Alüminyum alaşım gövdesi sayesinde hafif ve taşıması kolaydır. Ayrıca fındık kabuğu gibi ekolojik ürünler kullanımına izin veren IBIX Ekolojik Mikrokumlama sistemleri sürdürülebilir ürünler olarak karşımıza çıkar.

Ahşap restorasyonu için oldukça önemli olan IBIX Ekolojik Mikrokumlama sistemleri bütün kontrolleri size bırakarak kolay ve sağlıklı uygulamalar sağlar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir