PROTECTOSIL

PROTECTOSIL SC Concentrate

Mineral yapıdaki yüzeylerde -beton, mermer, doğal taş vb.- su iticilik oldukça önemli bir koruma yöntemidir. Gözenekleri doğrultusunda suyu bünyesine alan yüzeyler, suyun içinde çözünmüş partiküller de gözeneklerine taşır. Su buharlaşıp gittiğinde kalan bu partiküller yüzeyde karbonlaşmadan lekelenmelere yol açar. Bunun önüne geçmek için yüzeyi hidrofobik (su itici) hale getirmek etkili bir çözümdür.

PROTECTOSIL SC Concentrate ile uygulama yapılan yüzeyler su ve yağ itici özellik kazanır. Yüzeylerde damlacık etkisi gösteren ürün, herhangi bir sıvı geçirimine izin vermez. Sahip olduğu silan teknolojisi sayesinde su, yağ, şarap, kahve vb. ürünler yüzeyin gözeneklerine giremeyeceği için lekelenmelere sebep olmayacaktır. Ayrıca damlacık etkisi sayesinde bulaşmalar kolaylıkla yüzeyden temizlenebilir.

PROTECTOSIL SC Concentrate uygulaması yüzeyde herhangi bir kaplama hissi bırakmaz. Şeffaf ve film oluşturmayan yapısı sayesinde yüzeylerin sahip olduğu son görünüm değişmeden koruma altına alır. Ayrıca uçucu organik bileşik (VOC) içermeyen yapısı sayesinde sağlıklı ve çevre dostu bir koruma oluşturur.

PROTECTOSIL SC Concentrate geç kirlenme ve kolay temizlenebilme özelliği ile zemin veya düşey tüm mineral yüzeylerde uzun süreli koruma sağlar.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir