PROTECTOSIL

PROTECTOSIL WS 808

Protectosil WS 808 restorasyon sektörü için oldukça kullanışlı bir su itici korumadır. Özellikle çatı kiremitlerine, tuğlalara, yer karolarına, pişmiş topraklara ve çeşitli doğal taşlara, kumtaşına ve alçıtaşına uygulanabilen ürün yüzeyde tozumasını önler. Özellikle çürümüş/çürümeye başlamış yüzeylerin konsolidasyonunda oldukça güçlü etki sağlar.

Uygulandığında yüzeye derinlemesine penetre olur ve hızlı kürleşme sağlar. Bu sayede uzun ömürlü olan ürün aynı zamanda su iticilik özelliği ile yükselen nemin de önüne geçmiş olur. Ayrıca yüzeyde damlacık efekti sağlayarak lekelenmeleri çok büyük ölçüde engeller.

Şeffaftır ve yüzeyde hiç bir kaplama hissi ve değişim yaratmaz. Bu özelliği ile Protectosil WS 808 restorasyon sektörü için oldukça önemli bir yer tutar. Güçlü su iticiliğinin yanında yüzeyin nefes almasına izin vererek nemin içeride hapsolmasının önüne geçilir. Ayrıca uçucu organik bileşik (VOC) içermeyen Protectosil WS 808 çevre ve insan açısından sağlıklı bir uygulamadır.

Protectosil WS 808 ile restorasyon projelerinde güçlü su itici ve tozumazlık sağlayabilir, sık karşılaşılan problemlere sürdürülebilir çözümler sunabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir